Typ:
Izieb:  
Výmera:  
Stav:
Menu
Splňte si sny Apollo Residence

Ste moderní? Ste energickí? A túžite si plniť kariérne sny, užívať život a luxusné bývanie v modernom centre mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj?

  Voda

Tak potom Bratislava je pre vás to správne miesto. Avšak nie na periférii, ale priamo v jej srdci. V novovznikajúcom modernom centre mesta. Pri rieke, ktorej prúd našej metropole každý deň prináša novú energiu. A nielen jej, ale predovšetkým VÁM. Veď stačí jeden pohľad na jej mocný tok z veľkého okna alebo terasy vášho bytu a hneď cítite, ako sa vám napínajú svaly pod košeľou, ako nové myšlienky zaplavujú myseľ, ako v harmónii súzvučia telo a duša.

  Vietor

A ten vietor nad riekou, ktorý vanie od Dunajskej brány. Ten každé ráno nádherne prečistí vzduch. Vyjdite von a zelenú terasu Apollo Residence, posaďte sa a zhlboka dýchajte. S každým novým dňom môžete s čerstvým kyslíkom v krvi vyraziť dobýjať svet a pretvárať ho na svoj obraz.

  Flair

Ak ste zažili rušnú atmosféru newyorského Time Square na Manhattane, čulý zhon na Picadilly Circus v Londýne či užívali pohostinnosť supermoderných hotelov v Pekingu, a chceli by ste z toho všetkého mať kúsok aj v Bratislave, nájdete to v jedinej štvrti - v novom modernom centre mesta pri Apollo Residence. Pri najnovšom dunajskom moste Apollo. A to hneď vedľa Slovenského národného divadla, kde každý večer účinkujú televízne a filmové hviezdy, kde pre milovníkov hudobného umenia spievajú najlepší sólisti svetového operného neba, kde za zvukov huslí, viol, kontrabasov lesných rohov harfy tancujú primabaleríny svoje nezabudnuteľné sóla. Že ich počuť aj počas dňa? V zime v lete, na jeseň či na jar? Áno, práve skúšajú na svoje večerné predstavenie...

  Trademark

Že máte radi značky? Módne značky? A nechcete za nimi merať svoje kroky veľmi ďaleko? Odtiaľto máte všade blízko. Najväčší bratislavský shopping mall s najprestížnejšími značkami stojí hneď vo vedľajšej ulici.

  Zeleň

A že popri sklených fasádach a futuristických tvaroch nového bratislavského downtownu oceníte i prechádzky v parku a rozkvitnutú zeleň? A radi si aj zašportujete a zabeháte? Dunajská promenáda je na to ako stvorená. A máte ju len pár krokov od svojho bytu. Navyše, 42-hektárový Sad Janka Kráľa, najstarší verejný park v strednej Európe, vás svojou voňavou zeleňou bude každý deň zvádzať z opačného brehu rieky.

  Romantika

Ste tak trochu romantická duša? Fascinuje vás pohľad na výletné lode, na výletníkov oddychujúcich pod slnečníkmi na otvorených terasách? Na Dunaji, ktorý vám plynie pod oknami vo vašom slnkom presvetlenom, vzdušnom byte, o ne vskutku nie je núdza. Ani o kaviarne na zakotvených lodiach pri nábreží. Romantika tu však nekončí pri špičkách vašich nôh. Ak sa pozornejšie zadívate na oblohu na jar a na jeseň vás uchváti pohľad na kŕdle sťahovavých vtákov.

  Cesty

Budete často cestovať a potrebujete sa rýchlo dostať na letisko, na diaľnicu do Viedne, do Prahy, do Budapešti, do Košíc? Stačí vybehnúť na most Apollo, ktorý sa k vašim službám ukláňa priamo pred vašimi dverami. Už len naštartovať auto a vyraziť na cestu.

  Mladosť

Túžite byť večne mladí? Aj to vám ponúkne moderná štvrť v centre Bratislavy pri Apollo Residence. Študenti z neďalekej Univerzity Komenského vás svojou energiou a nadšením pre všetko nové nenechajú zostarnúť. A hoci sa načas cez prázdniny vytratia domov, nahradia ich energickí zahraniční turisti, ktorí si radi fotia idylické miesta a spokojné tváre miestnych obyvateľov.


Kontaktujte nás priamo:

Exkluzívny predajca Apollo Residence®

responzívna webstránka od atypic.sk